RODECO AB

Bruksgatan 9
597 30 Åtvidaberg
Telefon (vxl): 0120-29980
Epost: info@rodeco.se

 

SERVICE & SUPPORT

Behöver ni support eller hjälp med att reparera
någon av våra produkter? Varmt välkommen att
kontakta vår serviceavdelning

 

Epost: service@rodeco.se
Telefon: 0120-29980

FÖRETAGSLEDNING

Daniel Lind

Arbetande Ordförande
Telefon: 0120-29981
Epost: daniel.lind@rodeco.se

 

Christopher Rexhell

VD
Telefon: 0120-29983
Epost: christopher.rexhell@rodeco.se

FÖRSÄLJNING

Nicola Bagutti

Försäljning Export
Telefon: 072-736 20 77
Epost: nicola.bagutti@rodeco.se

 

Leif Samuelsson

Försäljning Sverige
Telefon: 073-654 92 22
Epost: leif.samuelsson@rodeco.se

 

Linda Snejde

Försäljning Äventyrsbad
Telefon: 076-761 28 90
Epost: linda.snejde@rodeco.se

TEKNIK/UTVECKLING

/DESIGN

John Athanasiou

Design
Telefon: 070-215 96 92
Epost: john.athanasiou@rodeco.se

PRODUKTION

 

Urban Säberg

Produktionsledare
Telefon: 0120-29986
Epost: urban.saberg@rodeco.se

 

Mikael Swärd

Produktionsledare / Projektledare
Telefon: 0120-85894
Epost: mikael.sward@rodeco.se

EKONOMI

Pia Bäckman

Ekonomiansvarig
Telefon: 072-524 03 88
Epost: pia.backman@rodeco.se

MARKNAD

Adam Jacobsson

Marknadskommunikatör / Grafisk formgivare
Telefon: 072-502 85 89
Epost: adam.jacobsson@rodeco.se