RODECO AB

Bruksgatan 9
597 30 Åtvidaberg
Telefon (vxl): 0120-29980
Epost: info@rodeco.se

 

SERVICE & SUPPORT

Behöver ni support eller hjälp med att reparera
någon av våra produkter? Varmt välkommen att
kontakta vår serviceavdelning

 

Epost: service@rodeco.se
Telefon: 0120-29980

FÖRETAGSLEDNING

Daniel Lind

Arbetande Ordförande
Telefon: 0120-29981
Epost: daniel.lind@rodeco.se

 

Christopher Rexhell

VD
Telefon: 0120-29983
Epost: christopher.rexhell@rodeco.se

FÖRSÄLJNING

Daniel Lind

Försäljning
Telefon: 0120-29981
Epost: daniel.lind@rodeco.se

 

Nicola Bagutti

Försäljning / Export
Telefon: 0120-29982
Epost: nicola.bagutti@rodeco.se

 

Leif Samuelsson

Försäljning
Telefon: 073-270 20 20
Epost: leif.samuelsson@rodeco.se

 

 

TEKNIK/UTVECKLING

/DESIGN

Lisa Chung Andersson

Design
Telefon: 0120-85899
Epost: lisa.chung@rodeco.se

PRODUKTION

 

Urban Säberg

Produktionsledare Glysebo
Telefon: 0120-29986
Epost: urban.saberg@rodeco.se

 

Mikael Swärd

Produktionsledare Facetten, Projektledare
Telefon: 0120-85894
Epost: mikael.sward@rodeco.se

EKONOMI

Pia Bäckman

Ekonomiansvarig
Telefon: 0120-85892
Epost: pia.backman@rodeco.se

MARKNAD

Adam Jacobsson

Marknadskommunikatör / Grafisk formgivare
Telefon: 0120-29984
Epost: adam.jacobsson@rodeco.se